Jdi na obsah Jdi na menu
 


zavody 2007

9. 5. 2008

27.února jsme pořádali naše závody.Musím říct, že se nám opravdu povedli a  oproti minulému ročníku nás vystavovatelů a kynologů trochu přibilo. Začínalo se poslušností, aby se nám hafani trochu rozposlouchali a navnadili a hned potom .....

                             Obrazek

se šlo na agility. Mezi největší favority patřila Sejba, Daneček a Samík. A jak to dopadlo? Samík to vzal hopem a rozběhal se tak, že kupodivu vyhrál první místo s Vendou. Druhé místo obsadil Filip s Danečkem a třetí místo? To se budete opravdu divit. Třetí místo patřilo mně a bišonkovi Denymu (tříměsíčnímu štěněti, ketré nikdy nestálo na překážce, je pravda že jsem ho do cíle  dotáhla. Bylo to pro mně velké překvapení. Sejba se s Honzíkem na dráze trochu zamotali, ale zase musíme pochválit, že Honzík Sejbu  opravoval a důsledně jí vytkl chyby.TAky pochválíme Bettynu za výkon na  agility dráze.

Obrazek

 

Poté začalo pršet, tak jsme se šli schovat a udělali poznávačku. První místo vyhrála Venda s Honzíkem a druhé Anetka.

Nakonec se šlo na juniorhandling. V první kategorii   po těžkém rozhodování se na prvním místě (nečekaně) umístil Honzík se Sejbian na druhém Venda se SAmem a na třetím Alča s Bettinkou (která mimochodem JH dělala úplně poprvé, ale bylo vidět, že mají talent). Honzík si poradil i při výmněně s Bettinkou, která stála, jakoby JH dělala už několik let. S krádsně zapózovali na závěrečném focení.

Obrazek

V další kategorii jsem soutěžila já a Anetka. Posuzoval Honzík, který  po namáhavých výměnách a rozhodování nakonec určil tyto místa: Deny a Deny druhé místo Anet a Eda první místo:

Obrazek

 

                   Myslím, že jsme si tuto akci všichni užili a už se těším na další závody o velkých prázdninách (možná tentokrát zase u mně).

Obrazek