Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor Svojanov

6. 7. 2008

 

Obrazek

Na Tábor Svojanov jsme vyrazili hned z intercanisu ve složení já a samojed Vikke, Anetka Krčmová + patterdal teriérka Kessy, Honza Malý + chesepeak Chelsa, Nikča Balajková + setr Feliska, nahačky Ája a Belča, borderka Tracy, Venda Krčmová + kříženec Sam. V tomto složení jsme se ubytovali v zeleném pavilonu ve Svojanově. Každý den byl připraven skvělý obsáhlý program agilit, poslušnosti, vystavování a junior handlingu. Já s Vikkem jsme si zacvičili jenom v pondělí, jelikož od úterka začal Vikke kulhat na přední packu. Naštěstí jsem měla kolem sebe ochotné kamarády, kteří mi na handling půjčovali pejsky (děkuju Niky) :). Každý den jsme šli k rybníku a dělali blbosti s našima hafanama a občas i bavili kolemjdoucí. Šílené aportérce Chelsince bylo úplně jedno, jestli skáče za aportem do vody před člověka nebo psa. Žádná překážka pro ni nebyla problém. Na hodinách paní Brychtové jsme vylepšili svoje vystavování, každému poradila co dělá špatně a jak se chybám vyvarovat. Večery jsme trávili u DVD a učili se od vystavovatelů z Cruftu, z ukázek tance se psem, aglity, flyballu. Hodně času jsme také trávili v naší oblíbené hospodě ( no někdy to byla spíše samoobsluha) pojídáním ( a házením) palačinek, výborných zmrzlinových pohárů či hranolek. Při objednávkách jsme dostávali většinou odpověď to nemáme, kola, fanta, kofola došli, medovník jsme ani neměli a těsto na palačinky kuchař právě spotřeboval. Několikrát si naši hafani zaběhli coursing a hodně znás tento sport zaujal, takže to určitě nebylo naposled, co jsme trávili čas u coursingové tratě. Ve středu si Anetčina Kessy zkusili obrany a byli pasováni na nejlepšího obranáře. Kessule se nemohla od figuranta odtrhnout. Tahle dvojice ale taky zabodovala v agilitách. Kessule dostala další přezdívku - aportérský šílenec. Ve čtvrtek nás čekala výstava pro všechny, takže jsme se taktéž zúčastnili v plném obsazení. Do finále postoupila Anet s Kessy a Venda se Samíkem, moc jim gratuluju :) na umístění to ale nestačilo. Po výstavě byli také ukázky junior handlingu- kde jsem si půjčila Felisku (7 měsíců), paní Brychtová brala na štěňátka ohled, takže jim bylo trochu odpuštěno vrtění, hravost,..  V pátek jsem se šla podívat na přednášku o canisterapii, která mě neuvěřitelně nadchla, tak snad někdy za pár let se mi podaří se tímto tématem zabývat trochu více. V pátek Vikke přestal kulhat, ale to už jsem musela jet domů. Holky a Honzík ještě jeden den zůstali a já jsem se vpořádku vrátila domů.

 

Obrazek

Relaxaxe po obědě

 

Obrazek

Kessule alias obranář a trhač

 

Obrazek

Vikke a Chelsa v přestrojení

Obrazek

Kessy na agi

Obrazek

Učíme se plavat... Chudák Kessy

 

Obrazek

Mám tě ráda..

Obrazek

Nikča s Jessy na handlingu

 

Obrazek

Anetka a Kessy

 

Obrazek

Vikke na agilitách

Obrazek

Chelsinka zvládá postoj i v posteli :)

Obrazek

Hoplá... zdolám i tu nejtěžší překážku

 

Obrazek

Tracynka na coursingu, miluje střapeček

Obrazek

Část naší smečky

Obrazek

Ája na agilitách

 

Obrazek

Frisebee zásadně bez psů..

 

Obrazek

výstava užší výběr

 

Obrazek

Nemám slov...... sladké sny

Poděkování patří všem výcvikářům, paní Jansové za tábor, paní Brychtové za úžasné hodiny vystavování, pejskům, kamarádům a rodičům :)Tak třeba zase někdy naschledanou ve Svojanově.

FOTKY - www.chodak.rajce.net/Tabor_Svojanov

fotky holek z našeho cvičáku - http://galerie.albumfotek.cz/20310/?p=1 

 Za týden jedu příměstský kanologický tábor ve Zlíně, takže vás čeká obsáhlý report a hlavně hodně foteček :) bude se na co těšit. Jedu se samojedem Vikkem a na tento tradiční tábor se moc těším a už začínám vymýšlet masku na karneval :)